Teksti suurus:
A A A

Pioneeriõpe, ÜKo üldkoosolek ja võrkpall

19.03.2019
Pioneeriõpe Kiltsi lennuväljal
Autor: A.Tenson
Nädalavahetusel toimus Kiltsi ennuväljal järjekordne pioneeriõpe, Lihula ÜKo pidas korralise aastakoosoleku ja KL LN võistkond osales KL võrkpalli meistrivõistlustel.
16-17.03.19 toimus Kiltsi lennuväljal järjekordne pioneeriõpe. Seekord oli teemaks lõhkevate ja mittelõhkevate tõkete rajamine. Osalejad said kogemuse ja ettekujutuse tõkete rajamise raskustest ja ajakulust. Töödega saadi hakkama ja tõdeti, et tõkete rajamine vajab harjutamist selleks, et tööd kulgeksid tõrgeteta.

16.03 toimus Lihula mõisas Lihula üksikkompanii kodus Lihula üksikkompanii üldkoosolek. Jätkates üksikkompaniis välja kujunenud tava algas üldkoosolek ülevaatliku loenguga, milleks seekord oli maailma ning lähiümbruse julgeolekualane ülevaade ja Kaitseliidu roll selles. Loengule järgnes üldkoosolek, kus üksikkompanii pealik koos juhatuse liikmetega ja valdkondade pealikega andis ülevaate Lihula üksikkompaniis 2018 toimunust ning 2019 aastal toimuvast. Kuulati ära revisjonikomisjoni aruanne ning valiti ümber revisjonikomisjoni liikmed.

Eelmisel nädalavahetusel toimusid KL meistrivõistlused võrkpallis, kus Lääne maleva võistkond saavutas tubli 4-nda koha. KL LN tänab kõiki, kes malevat võistlustel auväärselt esindasid.

Heiki  Magnus
Nooremveebel