Teksti suurus:
A A A

Patrullvõistlus "Sügistorm 2017" Läänemaal

08.09.2017
Kaitseliidu Lääne maleva Lihula üksikkompanii korraldab ajavahemikul 30.09-01.10.2017 patrullvõistluse „Sügistorm 2017“, selgitamaks välja parima võistkonna patrull- ning lahingülesannete täitmisel. Võistlus leiab aset Läänemaal Lihula ja Hanila valla territooriumil. Rajale lubatakse kuni 15 neljaliikmelist võistkonda. Võistkondadel tuleb trass läbida jalgsi ilma kõrvalist abi kasutamata ning täita erinevaid ülesandeid vastavalt patrulli käsule või marsruudilt saadud juhistele. Käsk, mis patrullile antakse sisaldab tegevusi, mis on iseloomulikud nii luure-, toetus- kui ka lahingpatrulli ülesannetele. Võistkondade registreerimine lõppeb esmaspäeval, 11SEP17 südaööl.
Võistlustrassile lubatakse kuni 15 võistkonda, mis on jagatud järgmiselt: 5 võistkonda Lääne malev, 5 võistkonda Saaremaa malev ja 5 võistkonda Pärnumaa malev.
Registreerimise lõputähtajaks Lääne maakaitseringkonna malevatele määratud võistkondade piirarvu mittetäitumisel lubatakse rajale teiste Kaitseväe ja Kaitseliidu struktuuriüksuste võistkonnad jälgides põhimõtet: „kes ees- see sees“. Kõik võistkonna liikmed peavad kuuluma samasse väe- või struktuuriüksusesse.

Võistkondade registreerimiseks tuleb saata e-kiri aadressile: orkaankaitseliit.ee
Kiri peab sisaldama:
1. võistkonna nime; 2. KL/KV struktuuriüksust, mida võistkond esindab; 3. patrulli ülema kontaktandmeid (nimi, telefoni number, e- maili aadress).
Registreerimine algab 140001AUG17 ning lõppeb 112359SEP17

Peale registreerimistähtaja möödumist, täidetakse Lääne maakaitseringkonna malevate poolt mitte täidetud võistkondade piirarv teiste KL/KV struktuuriüksuste võistkondadega ning loositakse välja stardijärjekord. Seejärel edastatakse registreeritud võistkondadele kinnitus registreerimise kohta ning võistluse juhend ja täpne ajakava. Ülesande käsk edastatakse võistkondadele mitte varem kui nädal enne võistluse starti.
Täiendavate küsimuste tekkimisel saata e-mailile: orkaankaitseliit.ee

v-vbl Andrus Aruots
Lääne malev