Teksti suurus:
A A A

NKK Lääne ringkonna uus esinaine on Eda Loik

21.03.2019
NKK Lääne ringkonna esinaise vahetus
Autor: Ave Larionova
17. märtsil viidi läbi NKK Lääne ringkonna ringkonnakogu. Päevakorras olid punktid, kus vaadati tagasi eelmisel aasta õnnestumistele ning teemadele, mis vajavad järgmisel aastal rohkem tähelepanu. Vaadati üle selle aasta tegemised, plaanid ja ülesanded. Revisjonikomisjon andis tagasisidet ning tegi kokkuvõtte juhatuse tööle.
Muude oluliste punktide hulgas oli NKK Lääne ringkonna uue esinaise valimine. Aasta selles ametis olnud Kaja Lotman astus tagasi kuna töökohustused suurenesid ja tuli langetada otsus, et ringkonda hakkab juhtima uus esinaine. Valimised võitis EDA LOIK, kes juhib NKK Lääne ringkonda järgmised kolm aastat.

Eda kirjutas oma motivatsioonikirjas nii: „Minu soov kandideerida NKK Lääne ringkonna esinaiseks ei ole tulnud üleöö. Olen peas läbi mõelnud kõik oma tugevused ja nõrkused ning jõudnud järeldusele, et tugevusi ja tahet on rohkem ning kõik ülejäänu on õpitav. Arvan, et Lääne ringkonda peaks juhtima inimene kes on kasvanud selle seest. Minu süda kuulub NKK Lääne ringkonnale 2008 aasta lõpust. See on see organisatsioon millega on minul ühised väärtushinnangud – isamaalisus, turvalisus, kohusetunne, koostöö, meeskonnatöö ja kindlasti noored. Arvan, et koostöö Noorte Kotkaste, Kodutütarde ja Kaitseliiduga on üks minu tugevusi. Minu nägemus toimivast Naiskodukaitse organisatsioonist on tugev ja teotahteline ringkonna juhatus ja avatus koostööle kõikide oma jaoskondade ja naaberringkondadega.“

Paju õnne ja edu uuel ametikohal,
Sinu Lääne ringkond ;)!