Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitse õppepäevad Lääne ringkonnas

21.04.2019
Mittetäielik ühispilt
Autor: Heiki Magnus
NKK Lääne ringkond korraldas nädalavahetusel oma liikmetele ohutushoiu kursuse, mis on baasväljaõppe moodulitest viies. Kursuslased said üldised juhised hädaolukorras, relvakonflikti, loodus- ja infokeskkonnas käitumiseks. Samuti teavad nüüd osalejad, kuidas parandada oma kodu ja vara turvalisust ja omandati väikesed oskused füüsilisest enesekaitsest ning saadi ülevaade ohutushoiu valdkonda reguleerivast seadusandlustest. Tuleohutuse teema teoreetiline ja praktiline õpe läbiti Päästeameti Lääne regiooni Haapsalu päästekomandos.
Baasväljaõppe V mooduli edukale kulgemisele aitasid kaasa Diana Saarniit, Küllike Sinisalu, Aive Küünarpuu ja Anne Kaasik Lääne ringkonnast. Karmen Vesselov Pärnumaa ja  Veronika Isberg ning Jane Suu Harju ringkondadest ning Päästeameti Lääne regiooni Haapsalu päästekomando ja Naiskodukaitse üle-eestilise ohutushoiu kursuse koordinaator NKK Tallinna ringkonna vabatahtlik naiskodukaitsja  Liina Henn.
 
Ohutushoiu kursuse üldeesmärk on suurendada oma liikmete toimevõimet ning ka ühiskonna turvalisust ja stabiilust nii tava- kui ka hädaolukorras.
 
Kas Sina oled valmis?
 
https://www.naiskodukaitse.ee/OLE_VALMIS_3680
 
Svetlana Aug
Naiskodukaitse instruktor
Kaitseliidu Lääne malev