Teksti suurus:
A A A

Matkamäng 2023 oli Lääne maleva noortele edukas

13.10.2023
Noorte Kotkaste Lääne maleva võistkond
Autor: Markus Sein
Pärnumaal toimunud vabariiklikul Kodutütarde ja Noorte Kotkaste matkamängul saavutasid Põhja Kotkaste rühma poisid kolmanda koha.
7. oktoobril algul toimus iga-aastane Kodutütarde ja Noorte Kotkaste matkamäng, mis on mõeldud noorteorganisatsioonide nooremale vanuseastmele. Matkamäng leidis sel korral Pärnus.

Matkamängu eesmärk oli arendada osalejate matkaalaseid teadmisi, kodanikuoskusi ja meeskonnatöövõimet. Lisaks rakendada järgukatsete teadmised ja oskused praktikas lavastatud situatsioonidesse. Matkamängust võtsid osa 4-liikmelised Kodutütarde ja Noorte Kotkaste võistkonnad vanuses 7-12 aastased.

Tänavusel matkamängus saavutasid Põhja Kotkaste noorkotkad auväärse kolmanda koha. Võistkonda kuulusid: Kaspar Kure, Siim Sergo Valdmann, Joosep Suitsberg ja Robin Reimer. Võistkonna esindajaks oli Reimo Reimer.

Kodutütarde arvestuses osalesid Tule Lohede rühma tüdrukud: Johanna Vallik, Iiris Rahula, Laura Heleen Illenzeer ja Lenna-Lisett Sõber, Eve Strengi juhendamisel. Neiud näitasid samuti silmapaistvat pühendumist ja meeskonnatööd, saavutades tubli kaheksanda koha. Nende tulemus on märkimisväärne, arvestades konkurentsitihedat keskkonda ja raskusi, millega noored mängu käigus silmitsi seisid.