Teksti suurus:
A A A

Lääne malevas on tublid laskjad

15.09.2022
Autor: Küllike Sinisalu
10.-11. septembril toimusid Kaitseliidu Karikavõistlused Eesti Laskurliidu karikale, millest võttis osa kokku 17 võistkonda. Lääne maleva esindajad tulid koju kolme individuaalarvestuse medalitega ning meeskondliku tubli 6. kohaga.
Karikavõistlustel võtsid osalejad mõõtu nii sport- kui sõjarelvadest lastes kokku kümnel eri alal. Võistkondadesse kuulusid nii kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, noorkotkad kui kodutütred, kes kõik võistlesid eri vanuseklassides.

Lääne malevast saavutas Siim Jeeberg meeste arvestuses 2. koha 50. meetrilt liikuva märgi laskmisel sõjarelvast. Naiste arvestuses astusid pjedestaalile Maret Härm-Tilk, kes saavutas 2. koha sõjarelvast 25. meetrilt ringmärki laskmisel ja Triin Kuusik, kes saavutas 3. koha sportrelvast ring- ja ilmuvatesse märkidesse laskmisel.

Kõikide tulemustega saate tutvuda Kaitseliidu Männiku Laskespordi Klubi kodulehel.

Lisaks eeltoodule!
Kaitseliit omistas Siim Jeeberg'ile Kaitseliidu Meisterlaskuri nimetuse 1. septembril 2022. 
Siim Jeeberg on täitnud Kaitseliidu Meisterlaskuri normi saavutades Kaitseliidu 2022.a. meistrivõistlustel I koha harjutuses 30 lasku lamades 300m sõjapüssist ja on õigustatud kandma Kaitseliidu Meisterlaskuri märki numbriga 013. Kaitseliidu Meisterlaskuri tunnistusel seisab number 010, seega, on meisterlaskuri nimetusi seni omistatud kümnele laskurile.