Teksti suurus:
A A A

Lääne malevaga matkama

28.03.2022
Autor: Kerdo Laherand
Aprilli teisel nädalavahetusel leiab aset Kaitseliidu Lääne maleva traditsiooniline patrullvõistlus “Valge Laev 2022”. Selle raames kutsub Lääne malev kõiki huvilisi rahvamatkale, et tugevdada kodanike ühtekuuluvustunnet ning propageerida liikumist ja tutvustada Kaitseliitu.
Kaitseliidu Lääne Malev ootab vahvaid matkalisi patrullvõistluse “Valge Laev 2022” raames toimuvale rahva rajale 9. aprilli õhtul Roosta Puhkekülas. Matkale on oodatud osalema kõik huvilised.

Valge Laeva korraldaja Tanel Tuisu sõnul on tegemist laternamatkale sarnase jalutuskäiguga metsas kus giid on ees ja ülejäänud järel. “Mööda metsarada liikudes tutvustatakse kohalikku ajalugu” lisas Tuisk.

Kogunemine matkaks toimub 9. aprillil kell 16.00 Roosta Puhkekülas. Matk algab Dirhami sadamast, kuhu kõik matkalised sõidutatakse sõjaväe veoauto kastis.

Matka pikkuseks on ligikaudu 7 km ja kestab 4 tundi. Soovitame osalejatel selga ja jalga panna ilmastikule sobivad ja mugavad riided ning jalanõud. Võimalusel võtta kaasa tasku- või pealamp. Matka lõpp-punktis Roostal pakuvad naiskodukaitsjad keha kinnitamiseks sooja suppi. Eelnev registreerimine ei ole vajalik.

Matka korraldavad Kaitseliidu Lääne malev ja Naiskodukaitse Lääne ringkond.

Küsimused ja lisainformatsioon e-maili teel: tanel.tuiskkaitseliit.ee