Teksti suurus:
A A A

Lääne maleva reväärimärk

24.11.2020
Kaitseliidu Lääne maleva reväärimärkKaitseliidu Lääne maleval täitus 27.09.2017 100 aastat. Sündmuse tähistamiseks loodi juhatuse otsusel Kaitseliidu Lääne maleva reväärimärk. Kaitseliidu Lääne maleva (edaspidi KL LN) reväärimärk on pühendatud maleva 100. aastapäevale ja KL LN kuulumise väliseks tunnuseks, mis sümboliseerib KL LN  liikmete ühistunnet ning KL LN eesmärke. Reväärimärgiga tunnustab KL LN malev ka koostööpartnereid, annetades märgi suveniirkarbis.
 
Reväärimärki on õigus kanda KL LN liikmel, KL LN auliikmel, Naiskodukaitse Lääne ringkonna liikmel, Noorte Kotkaste Lääne maleva liikmel, Kodutütarde Lääne ringkonna liikmel ja reväärimärgi annetusena saanul. Reväärimärki kantakse kaitseväe tavavormi pintsaku vasakul revääril. Tsiviilpintsakuga kandmisel kantakse reväärimärki samuti pintsaku vasakul revääril.
 
Reväärimärgil on KL LN logo kujutis, märgi põhivärvid on kuldne, roheline, sinine ja must. Reväärimärgi kõrgus ja laius 25,0 mm. Märk on valmistatud kuldsest metallist ja pealt emailitud. Reväärimärk väljastatakse liikmele maleva valveteenistuse kaudu. Reväärimärgi taotleja tasub maleva juhatuse otsusel reväärimärgi eest luna suuruses 5€ kohapeal. Reväärimärgid on nummerdatud, KL LN  peab reväärimärkide registrit, kuhu kantakse märgi number ja omaniku nimi. 

Heiki  Magnus
nooremveebel