Teksti suurus:
A A A

Lääne malev kutsub talvepäevale

06.12.2022
Kaitseliidu Lääne malev korraldab laupäeval, 10. detsembril Kiltsi lennuväljal traditsioonilist talvepäeva, kus saab tutvuda kaitseliidu tehnikaga, võtta osa laskmisvõistlustest, süüa sõdurisuppi ja puhuda juttu jõuluvanaga. Kohal on ka kaitseliidu koostööpartnerid Politsei- ja Piirivalveametist ning Päästeametist.
Kaitseliidule kohaselt on talvepäev militaarse suunitlusega, mis tähendab, et huvilised saavad proovida kätt laskmises, uudistada relvanäitust ja sõita erinevate sõidukitega. Lisaks kaitseliidule tutvustavad talvepäeval oma tegemisi ka kodutütred ja, noorkotkad ja naiskodukaitsjad. Selleks, et osalejate kõht tühjaks ei jääks ja keha külma ei tunneks, pakkuvad ka naiskodukaitsjad sõdurisuppi ja kuuma teed.

Talvepäeval jagub tegevusi igale maitsele. See on hea võimalus, et võtta korraldajatel nööbist kinni ning uurida, millega nad täpsemalt tegelevad. Kaitseliidu ja tema allorganisatsioonide roll kogukonnas on tunduvalt laiem, kui pelgalt sõjaline riigikaitse. Oleme vajadusel abiks ja toetks ka Politsei- ja Piirivalveametile, samuti Päästeametile ning ka kohalikele omavalitsustele. Oleme seal, kus meid on ühiskonnale vaja.
 
Tule ja veeda üks mõnus talvepäev kaitseliiduga Kiltsi lennuväljal laupäeval, 10. detsembril algusega kell 10.00!