Teksti suurus:
A A A

KL Lääne maleva Lihula üksikkompanii võitlejad metsavendluse radadel.

14.07.2019
Võidupüha suurejoonelisele tähistamisele Lihulas järgnenud vaikelu sai Lihula üksikkompaniis väärika lõpu Raplamaalt Vana-Vigala mõisapargist alanud Põrgupõhja retke nimelise patrullvõistlusega 11. juulil.
Kuna tänavu aastase võistluse trass läbib servast ka Lääneranna valla territooriumit, siis oli Lihula üksikkompaniile suureks auks ulatada korraldajatele omapoolne abikäsi ning panustada kahe vastutegevuse meeskonnaga, et võistlejatel oleks oma ideaal soorituse teostamine keerukam kui lihtsalt jalutuskäik kesksuvises parkmetsas. Lihula ÜKo meeskonnad lahendasid neile pandud ülesanded suurepäraselt ja suutsid nii mõnelgi võistkonnal motivatsiooni tõstva jalutuskäigu raudteetammil muuta paaniliseks põgenemiseks ja kurje vaime kiruvaks tormamiseks null nähtavusega metsamassiivis.

Peale keskööl lõppenud ülesannete täitmist ja kerget puhkust käis Lihula üksikkompanii esindus 12. juulil Mihkli kalmistul Kaitseliidu Pärnumaa maleva ja Eesti Endiste Metsavendade Liit MTÜ poolt korraldatud Mihkel Havi metsavendade salga mälestustseremoonial omapoolset austust avaldamas.

Käesoleval suvel ootab Lihula üksikkompanii liikmeid ees veel 27. juuli toimuv Lihula kohvikutepäev ning 24 – 25. august toimuv järjekordne allüksuse õppepäev

Reimo Reimer
Lihula üksikkompanii pealik