Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit läheb Kuule ja malevasisene võistlus

07.02.2022
Kaitseliidu Peastaap korraldab tervisliku liikumise kampaania "Kaitseliit läheb kuule!", mille eesmärgiks on veebruari, mai ja augustikuu jooksul läbida üheskoos vahemaa, mis on võrdne Maa ja Kuu vahelise distantsiga.
Kampaania „Kaitseliit läheb kuule!“ on pühendatud esimese inimese jalajäljele kuul 53-ndale aastapäevale. Selleks valiti kõige lühem teekond kuule, mille pikkuseks on 356 410 km. Kaitseliit kuulutab tervisliku liikumise kampaania 2022 „Kaitseliit läheb kuule!“ käigus järgmised perioodid suusatamisele, jooksmisele ja kõndimisele ja jalgrattasõidule vastavalt:
  • 01.-28.02.2022 (VEEBRUAR) – suusatamise kuu;
  • 01.-31.05.2022 (MAI) – jooksmise ja kõndimise kuu;
  • 01.-31.08.2022 (AUGUST) – jalgrattasõidu kuu.
Malevasisene võistlus

Innustamaks Lääne maleva kaitseliitlasi osalema kõnealuses liikumiskampaanias, kuulutame välja malevasisese võistluse "Malevapealikust rohkem". Võistluse võitmiseks on vaja liikuda rohkem, kui seda teeb maleva pealik major Andres Välli ja saavutada malevaüleses mõõduvõtus esikoht. Kes saab püstitatud eesmärgiga hakkama, võidab spordiga seotud auhinna, mille väärtus on kuni 300 eurot.

Malevasisene võistlus toimub teist aastat järjest. Mullu ületas pealiku tulemuse kaks kaitseliitlast, esikoha saavutanu valis endale auhinnaks GARMIN-i spordikella.

Kogu vajaliku info osalemiseks leiab Kaitseliidu kodulehelt SIIN.

Kohtumiseni Kuul!