Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit kutsub toetama varalahkunud pealiku peret

24.11.2022
Kaitseliidu Sakala maleva pealik major Andres Sarits
Autor: Kaitseliit
Kaitseliit kutsub oma eeskätt oma liikmeid üles toetama novembri algul ootamatult meie seast lahkunud Sakala maleva pealiku Andres Saritsa perekonda.
Käesoleva aasta augustis Sakala maleva pealiku ametisse astunud major Andres Sarits oli tegevteenistuses alates 2000. aastast. Ta teenis Õhutõrjedivisjonis,  Staabi - ja sidepataljonis, Tapa pioneeripataljonis, Scoutspataljonis ja 2. jalaväebrigaadis. Aastail 2019 - 2022 oli ta Kaitseväe akadeemia taktika õppetooli lektor. Mjr Andres Sarits osales ka kahel korral missioonidel Afganistanis. Kaitseliidu Sakala maleva Ümera rühma tegevliige oli ta aastast 2004.

Kaitseliidus on ütlemine: Eesti eest surmani! Major Andres Sarits käis oma kaitseliitlase tee surmani. Pere peab minema sellest punktist edasi. Meie saame neid ka järgmistes sammudes toetada. Vahel on perele materiaalsest toetusest isegi olulisem märkamine ja meeles pidamine. Meil tasub mõelda mõlemale aspektile.

Kes soovib aidata ootamatult lahkunud kamraadi abikaasat ja lapsi (8a, 6a,1a), et nad saaksid esimese aja ilma perepea sissetulekuta üle elada, saab teha annetuse KL veebli ülemveebel Peeter Landi spetsiaalsele arveldusarvele Swedbankis: PEETER LAND
EE162200001101325489
selgitus „Hoiame omasid“

Annetusi oodatakse kuni Andrese sünnipäevani (14.12), misjärel kogutud summa Andrese lesele üle antakse.