Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit ja Naiskodukaitse kutsuvad tutvumisõhtule

08.04.2022
Kaitseliidu Lääne malev koostöös Naiskodukaitse Lääne ringkonnaga kutsub kõiki huvilisi 13. aprillil kell 18 organisatsioone tutvustavale koosviibimisele.
Ukrainas käiv sõda on suurendanud huvi Kaitseliidu ja Naiskodukaitse vastu. Nii on lühikese aja jooksul oma soovi liituda Lääne malevaga avaldanud ligi 40 inimest.

“Uutel liikmetel on erinev taust: mõni pole kunagi organisatsiooni kuulunud, mõnel on aga ette näidata vaid aastatetagune ajateenistuse läbimine. Meie soov on värskendada eeskätt uute liikmete teadmisi, kuid tutvumisõhtule on oodatud ka need, kes pole ammu meie organisatsioonide tegevusest osa võtnud või soovivad hoopiski liituda,” selgitas Kaitseliidu Lääne maleva pealik major Andres Välli ning julgustas osalejaid haarama kaasa sõber, naabrimees või -naine, sest koos on ikka lõbusam.

Koosviibimisel räägivad Kaitseliidu Lääne maleva pealik major Andres Välli ning Naiskodukaitse Lääne ringkonna esinaine Veronika Isberg sellest, kuidas saab panustada sõjalisse ja mittesõjalisse riigikaitsesse ning lisaks organisatsiooni liikmete väljaõppest ja arenguvõimalustest. Tutvumisõhtu toimub Lääne maleva staabis Lahe tn 17, Haapsalu ning orienteeruv lõpp on kell 20.