Teksti suurus:
A A A

Kaitseliidu liikumiskampaania II etapp algab mais

29.04.2022
Kaitseliidu Peastaabi korraldatav tervisliku liikumise kampaania "Kaitseliit läheb kuule!" jätkub teise etapiga, mille keskmes on jooksmine ja käimine.
Kampaania „Kaitseliit läheb kuule!“ on pühendatud esimese inimese jalajäljele kuul. Tähistamaks selle sündmuse 53. aastapäeva kutsuvad korraldajad kõiki organisatsiooniga seotud spordisõpru osalema kolmeetapilises mõõduvõtus, mille eesmärk on läbida üheskoos vahemaa, mis on võrdne kõige lühema teekonnaga kuule, milleks on 356 410 km.

Kampaania esimene etapp toimus veebruaris ning toona oli keskseks spordiks suusatamine. Üheskoos läbiti 41 076 km ehk 11,5% eesmärgist. Järgijäänud 315 334 km saavad spordisõbrad teha taasa juba eeloleval kuul või suve lõpus. 1.-31. maini lähevad arvesse kõik jooksu- ja kõnnikilomeetrid. Augustis ootab ees lõpuspurt jalgratastel.

Mida jooksmise/käimise etapi juures meeles pidada?

"Kaitseliit läheb kuule!" kampaania raames peab käimine/jooksmine olema eraldi treening - see tähendab, et päevapeale tehtud sammud janende kilometraaž ei sobi registreerimiseks.

Kui tihti pean regisas ma tohin registreerida oma treerima enda sooritusi?

Palume osalejatel võimalusel mitte jätta oma soorituse registreerimine viimasele minutile, sest platvormi liikuma.kaitseliit.ee jälgib palju silmapaare ja just selles võtmes, kui kaugele on nende kodumalev jõudnud.

Õigeaegse registreerimisega säilitame objektiivse edenemise dünaamika ja kõik osalejad saavad teadlikumalt valida oma panuse suurust. Sellega hoiame üksteist ja eriti neid tublisid kaitseliitlasi/naiskodukaitsjaid ja noori, kes veavad kampaaniat. Üks kõigi eest!

Kust ma leian infot enda individuaalsest sooritusest?

Kampaania koduleht liikuma.kaitseliit.ee areneb ja loodetavasti juba teise etapi käigus on kõigil võimalik läbi päringu saada ülevaade oma individuaalsetest sooritustest.

Kas malevasisene võistlus jätkub?

Jah, malevasisene võistlus kestab kogu kampaania "Kaitseliit läheb kuule!" raames. Malevasisese võistluse "Malevapealikust rohkem" võitmiseks on vaja liikuda rohkem, kui seda teeb maleva pealik major Andres Välli ja saavutada malevaüleses mõõduvõtus esikoht. Kes saab püstitatud eesmärgiga hakkama, võidab spordiga seotud auhinna, mille väärtus on kuni 300 eurot.

Kust leian rohkem infot?

Kogu vajaliku info osalemiseks leiad "Kaitseliit läheb kuule!" kampaania kodulehelt liikuma.kaitseliit.ee.


Kohtumiseni Kuul!