Teksti suurus:
A A A

Kaitseliit tunnustas Jens Koefoedi pikaajalist panust

14.11.2023
Autor: Urmas Lauri (Lääne Elu)
Kaitseliidu Lääne malev avas täna Jens Koefoedi nimelise pingi. Pink soetati Kaitseliidu vabatahtlike annetuste eest tänutäheks kaptenleitnant Jens Koefoedi pikaajalise panuse eest Kaitseliidu arendamisse.
Koefoed on Kaitseliidu Lääne maleva auliige. Ta on olnud Kaitseliidu ülema nõunik ning mänginud olulist rolli Kaitseliidu kooli asutamises. Koefoed on ka Taani kodukaitse organisatsiooni Hjemmeværneti esindaja Eestis.

“Jens Koefoed on olnud Kaitseliidu jaoks hindamatu väärtusega,” ütles Kaitseliidu Lääne maleva pealik major Kristjan Muld. “Tema panus Kaitseliidu arengusse on olnud märkimisväärne. Oleme tänulikud, et ta on meiega olnud.”

Pingi avamisele oli tulnud muuhulgas ka Taani suursaadik Eestis Niels Boel Abrahamsen. Ta tänas Koefoedi tema pika ja silmapaistva teenistuse eest Taani relvajõududes.

“Olen väga tänulik Kaitseliidule selle au eest,” ütles Koefoed. “Olen alati olnud uhke, et saan olla Kaitseliidu liige. See on minu jaoks oluline organisatsioon, mis aitab kaitsta Eestit ja selle vabadust.”