Teksti suurus:
A A A

Hiiumaale toovad võidutule Riin Padu ja Larissa Babõnina

15.06.2022
Larissa Babõnina ja Riin Padu
Autor: Merje Reismaa
Kodutütarde organisatsioon tähistab tänavu oma 90. aastapäeva ning seetõttu on selle liikmetel auväärne ülesanne viia võidupühal Vabariigi presidendi Alar Karise poolt Saaremaalt teele läkitatud võidutuli kodumaakondadesse. Hiiumaale toovad võidutule Hiiumaa jaoskonna kodutütar Riin Padu ja noortejuht Larissa Babõnina.
Riin Padu on Kodutütarde organisatsioonis alates 2016. aastast. "Ta on enesekindel, julge, vastutustundlik, usaldusväärne noor inimene, kelle peale saab alati loota. Ta esindab viisakalt Kodutütarde organisatsiooni nii väljaõppel, esindussündmustel kui ka igapäevaelus. Kui midagi viltu veab, siis ta vabandab ning parandab ennast," iseloomustab Riinu Hiiumaa noorteinstruktor Merje Reismaa. "Riin on algatusvõimeline tütarlaps, kes räägib julgelt kaasa noortekogu koosseisus ning võtab ka korraldaja rolli, millega saab väga hästi hakkama. Ta on suureks eeskujuks teistele Hiiumaa kodutütardele"

Larissa on alates 2014. aastast olnud abiks Lauka rühma tegevuste ellu viimisel. Alates 2016. aastast võttis ise juhirolli rühma vedamisel ning malevkonda asus juhtima aastast 2018. Larissa osaleb maksimaalselt maakondlike sündmuste planeerimisel ja elluviimisel. Larissa seisab kindlalt Hiiumaa noorkotkaste ja kodutütarde arengus kaasa rääkimise juures.