Teksti suurus:
A A A

Hiiumaa malevkond sai ajaloolise lipu

13.10.2022
Autor: Asso Puidet
2. oktoobril toimus Kärdlas pidulik tseremoonia, mille raames annetati Kaitseliidu Lääne maleva Hiiumaa malevkonnale ajaloolisel sümboolikal põhinev lipp, mille valmistamist toetasid enam kui 100 inimest.
„Ajalooline lipp on väga tähtis sümbol Hiiumaa malevkonnale ja laiemalt kogu kogukonnale. See on ka eriline sümbol, mis tugevdab võitlejate ühtsustunnet. Tänan kõiki annetajaid, kes panustasid Kaitseliidu Lääne maleva Hiiumaa malevkonna ajaloolise lipu valmistamisse. Oleme uhked selle üle, et teid on nii palju,“ ütles Kaitseliidu Lääne maleva pealik major Andres Välli.

Malevkonna lipu pidulik üleandmise tseremoonia toimus Kärdla Spordikeskuses. Ligi tund aega kestnud aktust, milles võtsid osa kõikide Kaitseliidu Lääne maleva allüksused, kaasaarvatud kodütütred, noored kotkad ja naiskodukaitsjad, lõpetas ansambli Untsakad kontsert, misjärel algas Hiiumaa malevkonnas lahtiste uste päev.

Pilte tseremooniast Enn Suttingult ja Piret Veevolt leiab Kaitseliidu Lääne maleva Flickr-i kontolt. Kaitse Kodu tegevtoimetaja Asso Puideti pilte saab vaadata siit. Aktuaalse Kaamera uudislõiku saab järele vaadata siit.