Teksti suurus:
A A A

Astu liikmeks!

Kuidas liituda Kaitseliiduga?

Kiire info ja liitumise võimalus: www.liitu.kaitseliit.ee

Kaitseliiduga liitumiseks on vajalik esitada järgmised dokumendid:
  • sooviavaldus: tegev- või toetajaliikmeks (PDF)
  • digifoto suuruses kuni 100kb, jpg laiendiga saata e-mailile katrin.reedekaitseliit.ee 
  • tervisetõend
Avaldusel peavad peale avaldaja allkirja olema kahe Kaitseliidu tegevliikmest soovitaja nimed ja allkirjad. Soovitajaks saab olla tegevliige, kes on Kaitseliidu tegevliige olnud vähemalt aasta. Avaldusele alla kirjutades võtab soovitaja endale moraalse vastutuse, et Kaitseliitu astuda soovija on korralik, Eesti riigile ustav ja austab Kaitseliidu põhimõtteid. 

Dokumendid võib edastada digitaalselt allkirjastatult e-maili aadressile katrin.reedekaitseliit.ee või tuua/saata maleva staabi aadressil: Lahe 17, Haapsalu.


Soovid astuda Naiskodukaitse, Noored Kotkad või Kodutütred liikmeks?

Kui soovid astuda Naiskodukaitsesse, lisainfoks vaata siia või võta ühendust Naiskodukaitse instruktoriga Svetlana Aug tel 717 9919 või sveta.augnaiskodukaitse.ee.

Noorte Kotkastega või Kodutütardega liitumiseks võta ühendust noorteinstruktoriga Eda Loik 717 9917 või eda.loikkaitseliit.ee.
 

Liikmeks astumisega võtab isik endale vabatahtlikult kõik need kohustused, mida Kaitseliidu liige peab täitma.
Vastavalt Kaitseliidu keskkogu 26.02.2011 otsusele on alates 2012. aastast Kaitseliidu sisseastumistasu 0 eurot ja liikmemaks 12 eurot aastas. Kaitseliidu liikmemaksu saab maksta pangaülekandega Kaitseliidu kontole või Kaitseliidu e-poes, valides enne toote ostukorvi lisamist õige allüksuse.

Tutvu veel Kaitseliidu seaduse ja kodukorraga.