Teksti suurus:
A A A

Naiskodukaitse Lääne ringkond lihvis laskmist

12.06.2017
NKK Lääne ringkond laskepäeval. Tolm lendab!
Nädalavahetusel kogunesid NKK Lääne ringkonna õhinapõhised liikmed KL Lääne maleva välilasketiiru, et oma laskeoskustele uut ja värsket lihvi anda. Esindatud olid Lääne ringkonna kõik jaoskonnad ja päeva korralik ettevalmistus andis ka hea võimaluse laskepäeva lõpul üks tõsine laskevõistlus maha pidada.  Ilus ilm ja hoolikalt korraldatud laskepäev algas taaskord tarkusetera meeldetuletustega, vastutavad korraldajad Reimo Sepp ja Tiit Lints kordasid üle relvaõppe olulised teadmised ning toimus ohutusalane loeng ja teadmiste kontroll.
 
Kätt ja silma prooviti erinevate kauguste ja relvadega. Lõunapausi ajal valmistasid kogenud NKK liikmed välitingimustes maitsva lõunasöögi ja peale seda võis laskepäev jätkuda. Kõik NKK Lääne ringkonna jaoskonnad ja ka KL LN esindus moodustasid päeva lõpuks esindusvõistkonna ning võistlus võis alata.  Võistkondlikult võitis laskepäeval esikoha NKK Lääne-Nigula jaoskonna esindus, teine oli Haapsalu jaoskonna võistkond ja kolmanda koha saavutas Lõuna-Läänemaa jaoskonna võistkond. Individuaalses arvestuses oli pingeline pingerida järgmine, esimese koha noppis Svetlana Mustkivi, teine oli Ave Larionova ja kolmanda koha võistles omale Anne Kull.

Tegus päev KL LN välilasketiirus oli saanud õhtuks. Ühiselt korrastati lasketiir ja sõideti tagasi maleva staapi, et „tuliseks“ lastud relvad taas ära puhastada.


Heiki Magnus
Teavituspealik
KL Lääne malev