Teksti suurus:
A A A

Mägramatk 2017

23.05.2017
Taebla kodutütarde võistkond Mägramatkal, koos tubli saatjaga.
Selleaastane mägramatk oli veidike teistmoodi kui eelnevatel aastatel. Nimel seekord anti matka korraldamise võimalus vanematele kodutütardele ja noorkotkastele, kes ise enam võistlusel osaleda ei saa. Korraldamine algas juba paar kuud enne võistlus. Valmis oli vaja mõelda kontrollpunktid, rada ning leida lapsed, kes tahaksid matkal osaleda.
20. mail toimugi Kasaril mägramatk, kus osales kokku 22 tiimi (11 rohelist ja 11 punast võistkonda), matka pikkus oli punasel rajal ~10km ja rohelisel rajal ~7km. Kontrollpunktides said osalejad end proovile panna meditsiinis, sides, takistusrajal, taimede tundmises, lõkke tegemises ning muidugi ei puudunud ka üllatusülesanne, kus pidi valmistama võileibu, mille iga osaleija sai hiljem ära süüa. Rohelisel rajal sai esimese koha võistkond Oru 4 (Une Nõupuu, Romika Heinmann, Christopher Kampmann, Karl Mark Villakov ja Gregor Villakov), punasel rajal tulid aga esimeseks võistkond Metsküla merikotkad+ Mustad tiigrid  (Alvar Nikkel, Johannes Lepp, Joosep Michels ja Jakob Valdma).

Matk õnnestus suurepäraselt, palju uusi kogemusi said nii matkajad, kui ka noored korraldajad. Aitäh kõigile osalejatele, korraldajatel ning abilistle.

Pildipank: FB koduleht "Valged Hundid ja Taebla kodutütred"
 
Maris Esko