Teksti suurus:
A A A

Haapsalu malevkond

amet nimi   valdkond telefon mail
pealik Madis Mintel   malevkonna juhtimine 5207898 madis.mintel(at)kaitseliit.ee
pealiku abi Raimond Lunev   suhted avalikkusega 5053016 raimondrld(at)gmail.com
väljaõppepealik Ivari Rahula   väljaõppeüritused, välissuhted 58548450 ivari.rahula(at)gmail.com
tehnikapealik,teavitus Vahur Toomas   tehnika, varustus, laskmised, teavitusüritus 5254023 toomapoeg(at)gmail.com
personalipealik Liina Jutt   personal ja sisesuhtlus 5207333 liina.jutt(at)gmail.com
meditsiinipealik Reemet Sits   meditsiin 56567887 reemet.sits(at)kaitseliit.ee
juhatuse asendusliige Arnold Juhans   malevkonna teavitusüritused 5089602 arnold.juhans(at)gmail.com
           
           
revisjoni komisjoni esimees Kaido Sipelgas   revisjon, järelvalve 5538190 kaido.sipelgas(at)gmail.com
revisjoni komisjoni liige Arnold Aljaste   revisjon, järelvalve, malevkonna teavitusüritused 5056576 kirjadarnoldile(at)gmail.com